تهران،خیابان سعدی جنوبی، کوچه خوانساری، ساختمان ایران، پلاک A3
  • همراه (تلگرام و واتساپ)

    09124623982 - 09123599972

  • تلفن فروشگاه

    ۰۲۱-۳۳۹۸۴۲5۱ - ۰۲۱-۳۳۹۸۴۲۲۵

  • تماس با ما
 شرکت گیربکس صنعتی شاکرین اصفهان

شرکت گیربکس صنعتی شاکرین اصفهان

تاریخچه شرکت گیربکس صنعتی شاکرین

شرکت شاکرین گیربکس اصفهان فعالیت خود را در کارگاهی به مساحت۲۰۰ متر مربع در سال ۱۳۵۴ در زمینه قطعه سازی و شروع کرد.در سال ۱۳۶۰ با توجه به نیاز کشور ساخت گیربکس حلزونی و هلیکال را مورد توجه خود قرارداد.  در سال ۱۳۷۵ با مجهز شدن به انواع ماشین های گیربکس سازی علاوه بر تولید گیر بکس حلزونی و هلیکال شروع به ساخت گیربکس صنعتی نوع خاص مانند دنده تخت و جناغی با توجه به نیاز مشتری کرد.

شرکت شاکرین با تولید بیش از ۹۰۰ نمونه از انواع گیربکس صنعتی  می‌تواند با توجه به پارامترهایی  مانند نوع، اندازه، دسته، نسبت تبدیل، دور خروجی و موقعیت نصب که هنگام سفارش و خرید توسط مشتریان تعیین می‌شود نسبت به ساخت گیربکس صنعتی موردنظر اقدام کند.

گیربکس صنعتی

محصولات شاکرین گیربکس

این شرکت اولین دارنده گواهینامه بین‌المللی ISO 9001 در کشور بوده است و با قرار دادن کیفیت و رضایت مشتری در ردیف بالاترین اهداف خود توانسته یکی از بزرگترین شرکت های گیربکس سازی در سطح کشور شود.

عمده گیربکس های صنعتی تولید شده در شرکت شاکرین گیربکس اصفهان در صنایع تولید آهن و فولاد ، صنایع مس و سیمان ، نیروگاهها ، کارخانجات تولید آجر و آهک و سنگ و صنایع سلولزی و صنایع پتروشیمی مصرف می‌شود.

از انواع تولیدات این شرکت می‌توان به گیربکس حلزونی در مدل های N,A,V,F,FC,P,FR و گیر بکس هلیکال در دو دسته SHG و SHGF  و انواع گیربکس های نوع خاص اشاره کرد.

مدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما